BLUESIS™ Bluetooth Tabanlı Trafik Analiz Sistemi

BLUESIS™

Bluetooth Tabanlı Trafik Analiz Sistemi

Bluetooth Tabanlı Trafik Analiz Sistemi, BLUESISTM, istenilen iki veya daha fazla nokta arasındaki ortalama seyahat süresini anlık olarak hesaplayıp mobil platformlar ve/veya değişken mesaj sistemleri aracılığıyla sürücülerle paylaşmaktadır.

BLUESISTM, en az 2 noktaya kurulmak sureti ile, bu noktalardan geçen araçlardaki bluetooth özellikli cihazları tespit ederek eşleştirmektedir. Her iki noktada da tespit edilen araçlar üzerinden ortalama seyahat süresi hesaplanmaktadır.

Çift yönlü, 200 metreye varan yüksek algılama menzili ve her türlü hava koşulunda yüksek performans sergileyen BLUESISTM, IP65 standartlarında muhafazaya sahiptir. Sistem, düşük güç tüketimi sayesinde güneş enerji panelleri ile de çalışabilmektedir.

 

 Bluesis Teknik

BLUESIS™ ile Kolay Kurulum ve Entegrasyon

Uzaktan Konfigürasyon
Hızlı ve Kalibrasyon Gerektirmeyen Kurulum
Yola Müdahale Gerektirmeyen Servis Kabiliyeti
OCIT Standartlarında Trafik Kontrol Merkezleri ile Entegrasyon

 

 

simulation black

bluetooth speed big

Kablosuz Veri Aktarımı

BLUESISTM, veri iletimini kablosuz olarak yapabilmektedir. Böylece alt yapısı uygun olmayan bölgelerde kurulum ve montaj sıkıntısı yaşanmamaktadır. SD kart üzerine veri kayıt imkanı sunan BLUESISTM, iletişim kanallarında oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda da veri kaybını engellemektedir.

 

BLUESIS™ Uygulama Alanları

BLUESISTM, sürücüleri anlık trafik durumundan haberdar eden, trafik yönetimi, denetimi ve ulaşım planlamasında kullanılmak üzere trafik verilerini toplayıp yayınlayan ve arşivleyen, geniş çaplı trafik analiz kabiliyetine sahip bir sistemdir.

 

 

aerial 732117

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir